Apsaugos darbuotojas (-a) Vilniuje

Skelbimas galioja iki: 2020-11-28

Darbo aprašymas

APIE ĮMONĘ:

UAB ,,Baltijos saugos grupė“– privati saugos tarnyba, įkurta 2002 metais, siūlanti plačiausią apsaugos paslaugų spektrą ir teikianti savo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje.

Esame sparčiai auganti, šiuolaikiška bendrovė, savo gretose subūrusi daugiau nei 250 specialistų komandą, kasdien besirūpinančių aukščiausios kokybės paslaugų teikimu.DARBO POBŪDIS:

- Fizinė materialinių vertybių ir turto apsauga;
- Viešosios tvarkos palaikymas;
- Lankstus (slenkantis) darbo grafikas.

ATLYGINIMAS:

Nuo 610 Eur neatskaičius mokesčių.

Reikalavimai

- Ne žemesnis nei vidurinis išsilavinimas;
- Apsaugos darbuotojo pažymėjimas;
- Nepriekaištinga reputacija.

Įmonė siūlo

- Visas reikalingas darbo priemones;
- Profesionalią komandą ir vadovus;
- Visas socialines garantijas.

Darbo vieta:
Atlyginimas:
nuo 610 €/mėn. (Neatskaičius mokesčių)
Telefonas pasiteiravimui:

Darbai svetur, UAB

„Darbai svetur“ jau 9 metus specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje, Ispanijoje,Skandinavijos šalyse, Singapūre, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kinijoje, Afrikoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui. Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Norite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą? Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Mūsų tinklapis: http://darbaisvetur.lt

Visi Darbai svetur, UAB darbo skelbimai

Kiti įmonės skelbimai

Nusiųsti draugui
Susisiekite su mumis
Prisijungti Registruotis

Priminti slaptažodį?
arba