Apsaugos sistemų montuotojas Vilniuje

Skelbimas galioja iki: 2020-06-19

Darbo aprašymas

ĮMONĖS APRAŠYMAS:

UAB Baltijos saugos grupė– privati licencijuota saugos tarnyba, įkurta 2002 metais, siūlanti plačiausią apsaugos paslaugų spektrą ir teikianti savo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Pagrindinė įmonės veiklos specializacija - fizinė bei elektroninė sauga, apsaugos sistemų įrengimas ir aptarnavimas.
Esame nuolat tobulėjanti bendrovė, siekianti suprasti kliento poreikius, kompetentingai patarti ir pasiūlyti aukščiausios kokybės, inovatyviausius individualius sprendimus.
Šiuo metu prie savo komandos kviečiame prisijungti:

APSAUGOS SISTEMŲ MONTUOTOJĄ.

DARBO POBŪDIS:

Elektroninių apsaugos sistemų (apsaugos, priešgaisrinės, gaisro gesinimo, vaizdo stebėjimo, įeigos kontrolės) įrengimas, priežiūra, aptarnavimas, gedimų nustatymas ir šalinimas.

ATLYGINIMAS:


1100 EUR

Reikalavimai

-Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
-Panašaus darbo patirtis;
-Domėjimasis apsaugos sistemomis, jų supratimas bei gebėjimas šias žinias taikyti praktikoje;
-Ne mažesnė nei 3-ejų

Įmonė siūlo

-Darbą sparčiai augančioje įmonėje,
-Visas reikalingas darbo priemones ir socialines garantijas;
-Priedus prie atlyginimo už darbo rezultatus.

Darbo sritis:
Apsauga, Elektronika / Telekomunikacijos, Informacinės technologijos, Mechanika / Inžinerija
Pareigos:
Specialistas, vadybininkas ir pan.
Darbo vieta:
Darbo sutarties rūšis:
Neterminuota
Vairuotojo kategorija:
B (BE)
Atlyginimas:
nuo 1100 €/mėn. (Neatskaičius mokesčių)
Telefonas pasiteiravimui:

Darbai svetur, UAB

„Darbai svetur“ jau 9 metus specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje, Ispanijoje,Skandinavijos šalyse, Singapūre, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kinijoje, Afrikoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui. Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Norite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą? Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Mūsų tinklapis: http://darbaisvetur.lt

Visi Darbai svetur, UAB darbo skelbimai

Kiti įmonės skelbimai

Nusiųsti draugui
Susisiekite su mumis
Prisijungti Registruotis

Priminti slaptažodį?
arba