Skelbimo galiojimas jau pasibaigęs

Augalų/gėlių dekoracijų gamyba Olandijoje ( nereikia patirties)

Darbo aprašymas

Wijk en Aalburg ieškome darbuotojų gaminti ir paruošti augalų/gėlių dekoracijas. Šios kompanijos gaminamos dekoracijos pardavinėjamos didiesiems Olandijos gėlių aukcionams, degalinėms, prekybų centrams.

Patirtis nereikalinga, apmoko, dirbama su klijų pistoletu.

Darbas uždaroje patalpoje, stovimas ir reikalaujantis kruopštumo.

Alga 9,70 eur/h brutto . Papildomai mokama už viršvalandžius.

Darbas nuo 7:00h iki 17:00h. 5 darbo dienos per savaitę. Užimčiausiu laikotarpiu (prieš šventes) atsiranda ir antra pamaina 17:00h -02:00 h.Olandiška darbo sutartis, maloni darbo aplinka ir kolektyvas.

Suteikiamas būstas ir transportas į darbą.

Reikalavimai

- Anglų kalba;
- Vairuotojo pažymėjimas privalumas ;
- Kruopštumas, atidumas.

Įmonė siūlo

Visas soc.garantijas pagal Olandijos įstatymus.

Darbo sritis:
Kita
Atlyginimas:
nuo 1200 €/mėn. ("į rankas")

Darbai svetur, UAB

„Darbai svetur“ jau 12 metus specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje, Ispanijoje,Skandinavijos šalyse, Singapūre, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kinijoje, Afrikoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui. Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Norite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą? Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Mūsų tinklapis: http://darbaisvetur.lt

Visi Darbai svetur, UAB darbo skelbimai

Kiti įmonės skelbimai

Nusiųsti draugui
Susisiekite su mumis
Prisijungti Registruotis

Priminti slaptažodį?
arba