Backend programuotojas (-a)

Skelbimas galioja iki: 2021-05-08

Darbo aprašymas

Ar kada nors svajojai dirbti inovatyvioje ir pasaulyje pirmaujančioje įmonių grupėje? Ar galimybė prisidėti prie perspektyviausių medicinos technologijų, galinčių pakeisti milijonų gyvenimus, skamba patraukliai? Tuomet turi išgirsti apie mus - Teltonika Telemedic, komandą.
Įmonė, kurioje galima tobulėti
Būdami Teltonika IoT įmonių grupės dalimi, siekiame tapti pasauliniu lyderiu kuriant ir tobulinant unikalius daiktų interneto produktus, kurie tarnautų žmonėms. Didžiuojamės galėdami įgyvendinti svarbius Telemedicinos sprendimus ir padėti žmonėms. Talentingos ir patyrusios komandos dėka, užtrukome vos kelis mėnesius sukurti dirbtinį plaučių ventiliavimo aparatą, o netrukus ruošiamės sudrebinti pasaulį pristatydami prieširdžių virpėjimus galintį nustatyti išmanųjį laikrodį.
Tavo diena
Savo sėkmės neįsivaizduojame be talentingos ir iššūkius mėgstančios programuotojų komandos. Ji visuomet turi LAISVĘ pasirinkimams, ypatingai plačias galimybes pritaikyti savo asmenines žinias kuriant naujas ir inovatyvias sistemas. Šiuo metu ieškome pastiprinimo mūsų kolektyvui – ambicingo Backend programuotojo (-jos), kuris (-i) būtų atsakingas (-a) už naujos daiktų interneto (IoT) platformos projektavimą bei įgyvendinimą. Ar aiški metodologija, nuolatinis tobulėjimas, unikalių komponentų programavimas pasauliniame lygyje ir solidus uždarbis tave motyvuoja? Tuomet kviečiame skaityti toliau!
Įprasta darbo diena susidės iš šių pagrindinių funkcijų:
Naujos IoT platformos kūrimas;
Produktų funkcinio ir po gamybinio testavimo platfomos kūrimas;
Architektūrinių sprendimų priėmimas;
Prisidėjimas prie jaunesniojo programuotojo kuravimo ir įvedimo proceso;
Ilgainiui – savos komandos formavimas ir vedimas.

Reikalavimai

Tikimės, kad esate smalsi, analitiška, norinti dirbti greitai besikeičiančioje aplinkoje asmenybė, kuri:
2+ metų Node.js Backend patirtis;
API projektavimas ir įgyvendinimas;
Patirtis su NoSQL duomenų bazėmis;
Gebėjimas dirbti su versijų valdymo sistema GIT;
Amazon Web Services patirtis (AWS): CDK, S3, EC2, API gateway, Lambda, DynamoDB, SNS, SQS, IoT Core.
Privalumu laikysime:
Typescript patirtis;
“Serverless” architektūros išmanymas;
Patirtis dirbant su Docker;
CI/CD žinios;
DevOps patirtis (įrankiai tokie kaip: Cloudformation, Ansible, Terraform, Chef, K8).

Įmonė siūlo

Darbą su naujais projektais ir sprendimais, kuriančiais vertę klientui;
Profesinį tobulėjimą IoT srityje;
Pagalbą ir mokymus iš savo srities profesionalų;
Galimybę formuoti ir vesti savo komandą.
Sodros duomenimis, 2019 metais UAB TELTONIKA IoT GROUP mokamų atlyginimų vidurkis buvo didžiausias visoje Lietuvoje! Vertinimas atliktas visose įmonėse, kuriose dirba daugiau kaip 500 darbuotojų.
Bazinio (tarifinio) darbo užmokesčio rėžiai nuo 15 Eur/val. iki 35 Eur/val. (~2500 Eur - 5840 Eur) prieš mokesčius, priklausomai nuo patirties ir kompetencijos, su galimybe gauti premijas.*
*Darbo sutartyje nurodomas ir nustatomas valandinis tarifinis darbo užmokestis prieš mokesčius.

Darbo sritis:
Informacinės technologijos
Darbo vieta:
Atlyginimas:
nuo 2500 iki 5840 €/mėn. (Neatskaičius mokesčių)

Ar kada nors svajojai dirbti inovatyvioje ir pasaulyje pirmaujančioje įmonių grupėje? Ar galimybė prisidėti prie perspektyviausių medicinos technologijų, galinčių pakeisti milijonų gyvenimus, skamba patraukliai? Tuomet turi išgirsti apie mus - Teltonika Telemedic, komandą. Įmonė, kurioje galima tobulėti. Būdami Teltonika IoT įmonių grupės dalimi, siekiame tapti pasauliniu lyderiu kuriant ir tobulinant unikalius daiktų interneto produktus, kurie tarnautų žmonėms. Didžiuojamės galėdami įgyvendinti svarbius Telemedicinos sprendimus ir padėti žmonėms. Talentingos ir patyrusios komandos dėka, užtrukome vos kelis mėnesius sukurti dirbtinį plaučių ventiliavimo aparatą, o netrukus ruošiamės sudrebinti pasaulį pristatydami prieširdžių virpėjimus galintį nustatyti išmanųjį laikrodį. Savo sėkmės neįsivaizduojame be talentingos ir iššūkius mėgstančios programuotojų komandos. Ji visuomet turi LAISVĘ pasirinkimams, ypatingai plačias galimybes pritaikyti savo asmenines žinias.

Visi Teltonika IoT group, UAB darbo skelbimai

Kiti įmonės skelbimai

Nusiųsti draugui
Susisiekite su mumis
Prisijungti Registruotis

Priminti slaptažodį?
arba