Skelbimo galiojimas jau pasibaigęs

Degalinės operatorius (-ė) Panevėžys, Ramygalos g.

Darbo aprašymas

Prie mūsų komandos kviečiame prisijungti degalinės operatorių (-ę) Panevėžio m.  Jūsų laukia dinamiškas ir įdomus darbas, kuriame būsite atsakingas (-a) už įvairias darbo sritis ir daug bendrausite su žmonėmis. Mes Jus apmokysime ir suteiksime darbui reikalingus kvalifikacinius pažymėjimus. Mandagus klientų aptarnavimas pagal įmonės nustatytus standartus; aktyvus prekių ir paslaugų pardavimas; darbas kasos aparatu; rūpinimasis degalinės vidaus patalpomis ir aplinka. Degalinė dirba visą parą. Darbo pamainomis pagal slenkantį darbo grafiką.

Reikalavimai

Komunikabilumas ir sąžiningumas; panašaus darbo patirtis būtų privalumas.

Įmonė siūlo

Galimybę dirbti arčiau namų; patirtį didelėje ir augančioje įmonėje; apmokymus ir reikalingus kvalifikacinius pažymėjimus; specialias įmonės nuolaidas; draudimą nuo nelaimingų atsitikimų (galioja ir ne darbo metu); kitas papildomas motyvacines priemones. Telefonas pasiteiravimui +370 41 500833. Kandidatuodami į šią poziciją Jūs sutinkate, kad Jūsų asmeniniai duomenys būtų administruojami Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi UAB „Viada LT“. Daugiau informacijos apie Jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: www.viada.lt skiltis „Privatumo politika“.

Darbo sritis:
Kita
Darbo vieta:
Atlyginimas:
nuo 820 iki 900 €/mėn. (Neatskaičius mokesčių)

Viada LT, UAB

VIADA - organizacija, kurioje GERA SUSTOTI visiems: darbuotojams, klientams ir partneriams. Mes nuolat ieškome komunikabilių, profesionalių ir į tikslą orientuotų darbuotojų. Dirbame glaudžiai bendradarbiaudami tarpusavyje ir siekdami pačio geriausio rezultato. Mus vienija bendras tikslas, vertybės ir požiūris į darbą. Savo darbuotojams siūlome konkurencingą atlygį ir papildomas motyvacines priemones, galimybę siekti karjeros.

Mūsų tinklapis: https://www.viada.lt

Visi Viada LT, UAB darbo skelbimai

Kiti įmonės skelbimai

Nusiųsti draugui
Susisiekite su mumis
Prisijungti Registruotis

Priminti slaptažodį?
arba