Skelbimo galiojimas jau pasibaigęs.

Patyręs specialistas BELGIJOJE(kvalifikuoti darbo pasiūlymai)!

Darbo aprašymas

Darbui Belgijoje (galimos įvairios vietovės) šiuo metu ieškome patyrusių specialistų šiose sferose:
- Dažytojų. Alga 15 eur/val.
- Langų montuotojų. Alga 13 eur/val.
- Pulverizavimo specialistų. Alga 13-15 eur/val.
- Darbuotojo prie metalo galvanizavimo. Alga 12 eur/val.
- Sunkvežimių tech. priežiūros specialistų . Alga 15 eur/val.
- Įvairių mašinos dalių remontas, surinkimas. Alga 15 eur/val.
- Automobilių kablių montavimas. Alga 15 eur/val.
- Metalo pjaustymo/formavimo staklių operatorius. Alga 15 eur/val.
- Automobilių mechanikas. Alga 16 eur/val.
- Autobusų mechanikas. Alga 16 eur/val.
- Elektrikas (pramoniniai objektai). Alga 15 eur/val.
- Traktoriaus vairuotojas. Alga 15 eur/val.
- Gamybos linijos darbuotojas ( darbas su gėrimais). Alga 15eur/val.
- Sunkvežimių mechanikas. Alga 16 eur/val.
- Kranų technikas . Alga 16 eur/val.
- Staliai . Alga 15 -17 eur/val.
- Baldžius. Alga 14- 15 eur/val.
- Stogdengiai. Alga 15 eur/val.
- Tvenkinių/baseinų darbai. Alga 14 eur/val.
- Ofsetinė spauda. Alga 15 eur/val.
- Autocad dizaineris ( fasadai). Alga suderama interviu metu.
- Darbų vadovas ( fasadai). Alga derybų klausimas.
- Inžinierius. Alga 3500 eur/mėn.
- CNC staklių operatoriai ir programuotojai. Alga 13-16 eur/val.
- Plieno konstrukcijų montuotojas. Darbas aukštyje.
- CE kat. vairuotojų. Alga 2000-2500 eur į rankas per mėn.
- Durų ir langų montuotojai. Alga 16 eur/val.
- Stiklo plokščių montuotojai. Alga 14 eur/val.
- Stogdengiai ( plokšti stogai). Alga 15-16 eur/val.
- Dyzelinių variklių surinkimas. Alga 16 eur/val.
- Žemės ūkio technikos meistras. Alga 15 eur/val.
- Autokrautuvo vairuotojas . Alga 13-14 eur/val.
Įmonė suteikia:
-Ilgalaikį darbą
-Belgišką darbo sutartį ir visas soc. garantijas
-Papildomas išmokas už vaikus,13-tą atlyginimą, bonusus
-KOMPENSUOJA kelionę iki Belgijos
-Suteikiamas būstas (nuoma 70 eur/sav., nuskaičiuojama nuo algos ), nemokamai suteikiami darbo rūbai ir visos darbo priemonės.
NĖRA JOKIŲ TARPININKAVIMO, ĮDARBINIMO ar kitų MOKESČIŲ.

Reikalavimai

-Gera anglų kalba ir atitinkamo darbo patirtis;
-Galimybė vykti savo automobiliu būtų didelis pliusas.

Įmonė siūlo

Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:
DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius arba
Statybininkų g. 7, 50118 Kaunas
Mob.: 862466641
Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Instagram: www.instagram.com/darbai_svetur
Svetainė: www.DarbaiSvetur.lt

Darbo sritis:
Mechanics / Engineering, Manufacturing / Production, Warehousing, Construction / Real Estate, Transportation / Logistics, Other
Function:
Specialist, manager and etc., Worker, labourer, driver and etc.
Darbo vieta:
Type of employment contract:
Permanent, Full-time
Driver licence category:
B (BE)
Languages:
English
Atlyginimas:
nuo 13 iki 16 €/hr. (Neatskaičius mokesčių)

Darbai svetur, UAB

„Darbai svetur“ jau 12 metus specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje, Ispanijoje,Skandinavijos šalyse, Singapūre, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kinijoje, Afrikoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui. Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Norite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą? Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Mūsų tinklalapis: http://darbaisvetur.lt

Visi Darbai svetur, UAB darbo skelbimai

Kiti įmonės skelbimai