Skelbimo galiojimas jau pasibaigęs

Įvairūs darbai Olandijoje

Darbo aprašymas

Visos šiuo metu laisvos darbo vietos pateikiamos apačioje:
1. LABAI SKUBU! Reikalingi Reach truck krautuvo vairuotojai mėsos kompanijoje. Būtina anglų kalba ir reach truck sertifikatas. Alga 11,58-12,66 eur/val. Būstas suteikiamas, transportas į darbą suteikiamas.
2. NEREIKIA KALBOS IR PATIRTIES. Ieškomi darbuotojai mėsos fabrike Veenendaal mieste. Alga 10,68-11,28 eur/h. Pakavimas, rūšiavimas, etikečių klijavimas. Apgyvendinimas suteikiamas. Darbas 6d. per sav.
3. Ieškomi linijos darbuotojai/pakuotojai vištienos fabrike Nijkerk mieste. Darbo vietoje temp. +5 laipsniai. Patirtis NEREIKALINGA, užtenka silpnos anglų arba lenkų kalbos. Alga 10,15 eur/val., darbas dviem pamainomis (rytinė ir popietinė). Būstas suteikiamas.Privalumas,jei turite B kat. vairuotojo pažymėjimą. Priimamos tiek POROS, tiek draugų kompanijos ar pavienės moterys bei vyrai.
4. Smėliuotojas-dažytojas įvairių pramoninių mechanizmų, statybos ir žemės ūkio technikos. Darbas Ede mieste. Alga 500 eur/sav. į RANKAS+nemokamas būstas ir transportas. Būtina patirtis, gera anglų kalba ir vairuotojo pažymėjimas.
5. Automobilių kėbulo mechaniko (nežymių defektų) ir dažytojo. Alga 570 eur/sav. į rankas+nemokamas būstas ir transportas. Būtina patirtis, anglų kalba ir vairuotojo pažymėjimas.
6. Olandijoje (Veenendaal mieste) mėsos fabrike reikalingi darbuotojai, turintys patirties su peiliu (mėsininkai, išpjaustytojai).NEBŪTINA ANGLŲ kalba .Alga 10,68 - 11,28 eur/val. Darbas 6d./sav.
7. Reikalingas EPT (elektrinio vežimėlio) operatorius. Alga 11,82 eur/val. Darbas Nijkerk mieste, kambario temp. Pamaina viena, nuo 16h iki 24h ar ilgiau.
8. Heftruck/reachtruck krautuvo vairuotojas. Alga 11,83 eur/val., kambario temp. Nijkerk miestas. Būtina anglų k. ir vairuotojo pažymėjimas.
9. Gamybos mašinų/mechanizmų technikas. Alga 12,5 eur/val. į RANKAS. Vieta: Scherpenzeel. Būtina tokia patirtis, techninis išsilavinimas, gera anglų k. ir privalumas B kat. pažymėjimas.
10. MIG/MAG suvirintojai. Alga 500eur/sav. į RANKAS. Vietovė: Barneveld. Būtina patirtis virinant nerūdijantį plieną ir techninių brėžinių skaitymas, gera anglų ir B kat. vairuotojo pažymėjimas.
Visais atvejais išvykimo išlaidos- tik kelionė iki Olandijos!Nėra jokių agentūros,dokumentų tvarkymo ar kt. mokesčių!
Visais atvejais suteikiamas būstas, darbo priemonės ir rūbai!

Reikalavimai

- Gera anglų kalba (kai kurioms pozicijoms)
- Vairuotojo pažymėjimas visuomet privalumas
- Privalumas, jei yra panašaus darbo patirties

Įmonė siūlo

Visas soc.garantijas pagal Olandijos įstatymus, ilgalaikį darbą.

Darbo sritis:
Kita
Atlyginimas:
nuo 2200 €/mėn. (Neatskaičius mokesčių)

Darbai svetur, UAB

„Darbai svetur“ jau 12 metus specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje, Ispanijoje,Skandinavijos šalyse, Singapūre, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kinijoje, Afrikoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui. Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Norite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą? Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Mūsų tinklapis: http://darbaisvetur.lt

Visi Darbai svetur, UAB darbo skelbimai

Kiti įmonės skelbimai

Nusiųsti draugui
Susisiekite su mumis
Prisijungti Registruotis

Priminti slaptažodį?
arba