Skelbimo galiojimas jau pasibaigęs

KARŠTAS PASIŪLYMAS Rūšiuotojas (-a) Kaune!

Darbo aprašymas

Antrinių žaliavų (plastiko, popieriaus, kartono) atliekų rūšiavimas prie rūšiavimo linijos, statybinių atliekų rūšiavimas ir kiti pagalbiniai darbai. Darbo laikas 06:00 - 18:00 val. Slenkantis darbo grafikas.

Reikalavimai

Noras dirbti, be žalingų įpročių, atsakingumas.

Įmonė siūlo

Siūlome nuolatinį darbą patikimoje, finansiškai stabilioje įmonėje, nemokamus pietus, kuro kompensavimą, laiku mokamą atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų (darbo užmokestis 600Eur į rankas).

Darbo sritis:
Kita
Darbo vieta:

Ekonovus, UAB

UAB „Ekonovus“ darbuotojai – kūrybingi ir novatoriški žmonės. UAB „Ekonovus“ šiuo metu dirba virš 400 žmonių. Mūsų įmonėje skatinamas iniciatyvumas, vertinamas atsakingas požiūris į darbą, o abipusė bendradarbiavimo nauda pasiekiama tik pasitikėjimu, supratimu ir parama. Čia įvertinamos kiekvieno darbuotojo idėjos ir indėlis į visos įmonės veiklą. Nė vieno darbuotojo pastangos neduos tiek gerų rezultatų, kiek visų pastangos kartu sudėjus, todėl siekiame sukurti kūrybingą ir novatorišką darbuotojų bendruomenę, plėtoti ilgalaikius ir nuoširdžius santykius su darbuotojais, kad personalas dirbtų kaip vieninga komanda ir siektų vieningų tikslų bei uždavinių įgyvendinimo. Personalo valdymo politika – grindžiama santykiais, atsirandančiais partnerystės pagrindu, dėmesiu kiekvienam darbuotojui, pažangiu vadovų ir darbuotojų mąstymu, nuolatiniu tobulėjimu.

Mūsų tinklapis: http://www.ekonovus.lt/

Visi Ekonovus, UAB darbo skelbimai

Kiti įmonės skelbimai

Nusiųsti draugui
Susisiekite su mumis
Prisijungti Registruotis

Priminti slaptažodį?
arba