Skelbimo galiojimas jau pasibaigęs

KARŠTAS PASIŪLYMAS - Rūšiuotojas (-a) Vilniuje!

Darbo aprašymas

Antrinių žaliavų (popieriaus, plastiko, kartono) rūšiavimas, statybinių atliekų rūšiavimas, kiti pagalbiniai darbai.
Slenkantis darbo grafikas.
Darbo vieta: Liepkalnio g. 172, Vilnius.

Reikalavimai

noras dirbti, be žalingų įpročių, atsakingumas.

Įmonė siūlo

Nuolatinį darbą patikimoje, finansiškai stabilioje įmonėje, visas socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą, priedus prie darbo užmokesčio, priklausančius nuo darbo rezultatų (darbo užmokestis 550Eur atskaičius mokesčius).
Pateikdamas savo gyvenimo aprašymą (CV) ir/ar motyvacinį laišką, kandidatas išreiškia savo sutikimą dėl jo gyvenimo aprašyme (CV) ir/ar motyvaciniame laiške pateiktų asmens duomenų tvarkymo UAB „Ekonovus“, įmonės kodas 141686027, buveinės adresas Liepkalnio g. 172, Vilnius (toliau – Bendrovė) vidaus administravimo (personalo valdymo, raštvedybos tvarkymo) ir jo kandidatūros į Bendrovės turimas darbo vietas įvertinimo tikslais.

Darbo sritis:
Kita
Darbo vieta:

Ekonovus, UAB

UAB „Ekonovus“ darbuotojai – kūrybingi ir novatoriški žmonės. UAB „Ekonovus“ šiuo metu dirba virš 400 žmonių. Mūsų įmonėje skatinamas iniciatyvumas, vertinamas atsakingas požiūris į darbą, o abipusė bendradarbiavimo nauda pasiekiama tik pasitikėjimu, supratimu ir parama. Čia įvertinamos kiekvieno darbuotojo idėjos ir indėlis į visos įmonės veiklą. Nė vieno darbuotojo pastangos neduos tiek gerų rezultatų, kiek visų pastangos kartu sudėjus, todėl siekiame sukurti kūrybingą ir novatorišką darbuotojų bendruomenę, plėtoti ilgalaikius ir nuoširdžius santykius su darbuotojais, kad personalas dirbtų kaip vieninga komanda ir siektų vieningų tikslų bei uždavinių įgyvendinimo. Personalo valdymo politika – grindžiama santykiais, atsirandančiais partnerystės pagrindu, dėmesiu kiekvienam darbuotojui, pažangiu vadovų ir darbuotojų mąstymu, nuolatiniu tobulėjimu.

Mūsų tinklapis: http://www.ekonovus.lt/

Visi Ekonovus, UAB darbo skelbimai

Kiti įmonės skelbimai

Nusiųsti draugui
Susisiekite su mumis
Prisijungti Registruotis

Priminti slaptažodį?
arba