Mėsos išpjaustytojai Olandijoje (BE KALBOS)

Skelbimas galioja iki: 2021-01-27

Darbo aprašymas

Skubiai Olandijoje, Veenendaal mieste reikalingi patyrę mėsos išpjaustytojai. NEREIKALINGA KALBA, nes koordinatorė lietuvė.

Viena pamaina (dieninė), darbas 6 dienas per savaitę.

Alga 10,66 - 11,28 eur/val. brutto.

Būstas suteikiamas netoli darbo (pilnai įrengtas, internetas, indai, patalynė, buitinė technika). Kompanija suteikia transportą.

Olandiška darbo sutartis, darbas pastovus ir ilgalaikis.

NĖRA JOKIŲ ĮDARBINIMO MOKESČIŲ.

Reikalavimai

- Galimybė pradėti skubiai
- Panašaus darbo patirtisAtlyginimas:
nuo 1400 iki 1800 €/mėn. ("į rankas")
Telefonas pasiteiravimui:

Darbai svetur, UAB

„Darbai svetur“ jau 9 metus specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje, Ispanijoje,Skandinavijos šalyse, Singapūre, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kinijoje, Afrikoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui. Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Norite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą? Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Mūsų tinklapis: http://darbaisvetur.lt

Visi Darbai svetur, UAB darbo skelbimai

Kiti įmonės skelbimai

Nusiųsti draugui
Susisiekite su mumis
Prisijungti Registruotis

Priminti slaptažodį?
arba