Padangų krovėjai Olandijoje su EPT

Skelbimas galioja iki: 2021-04-23

Darbo aprašymas

Barneveld mieste reikalingi darbuotojai prie padangų krovimo. Jūsų pagrindinė užduotis būtų pakrauti ir iškrauti padangas iš sunkvežimių naudojant EPT (elektrinis vežimėlis) arba rankinį padėklų krautuvą.
Be to, gali reikėti išvalyti padangų komplektus bei ratlankius. Tas padangas reikia įdėti į valymo mašiną. Tai yra fizinis darbas, tačiau ne purvinas.

Ši kompanija sandėliuoja savo klientų padangas bei ratlankius. Jų klientai yra: „Audi“, „Volkswagen“, „Seat“ ir „Skoda“.

Alga 10,72 eur/val. brutto.

Būstas bei transportas į darbą suteikiamas.

Reikalavimai

- Darbo patirtis su EPT;
- Lankstumas dėl darbo užduočių pobūdžio;
- Anglų kalba;
- Fizinė ištvermė

Įmonė siūlo

Olandiškas kontraktas

Atlyginimas:
nuo 1300 €/mėn. ("į rankas")
Telefonas pasiteiravimui:

Darbai svetur, UAB

„Darbai svetur“ jau 12 metus specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje, Ispanijoje,Skandinavijos šalyse, Singapūre, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kinijoje, Afrikoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui. Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Norite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą? Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Mūsų tinklapis: http://darbaisvetur.lt

Visi Darbai svetur, UAB darbo skelbimai

Kiti įmonės skelbimai

Nusiųsti draugui
Susisiekite su mumis
Prisijungti Registruotis

Priminti slaptažodį?
arba