Skelbimo galiojimas jau pasibaigęs

PAGALBINIS DARBININKAS (-ė) Vilniuje!

Darbo aprašymas

Vykti į maršrutą kartu su vairuotoju - ekspeditoriumi, pristumti konteinerius prie šiukšliavežės, kiti pagalbiniai darbai.
Darbas pagal slenkantį darbo grafiką.
Darbas įdomus ir nenuobodus!

Reikalavimai

Motyvacija darbui, be žalingų įpročių.

Įmonė siūlo

Nuolatinį darbą patikimoje, finansiškai stabilioje įmonėje;Galimybę kompensuoti kelionę į darbą (jeigu gyvenate rajone);Visas socialines garantijas;laiku mokamą atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų (darbo užmokestis 700 Eur atskaičius mokesčius).Daugiau informacijos telefonu 86 520 2744.

Darbo sritis:
Kita
Darbo vieta:

Ekonovus, UAB

UAB „Ekonovus“ darbuotojai – kūrybingi ir novatoriški žmonės. UAB „Ekonovus“ šiuo metu dirba virš 400 žmonių. Mūsų įmonėje skatinamas iniciatyvumas, vertinamas atsakingas požiūris į darbą, o abipusė bendradarbiavimo nauda pasiekiama tik pasitikėjimu, supratimu ir parama. Čia įvertinamos kiekvieno darbuotojo idėjos ir indėlis į visos įmonės veiklą. Nė vieno darbuotojo pastangos neduos tiek gerų rezultatų, kiek visų pastangos kartu sudėjus, todėl siekiame sukurti kūrybingą ir novatorišką darbuotojų bendruomenę, plėtoti ilgalaikius ir nuoširdžius santykius su darbuotojais, kad personalas dirbtų kaip vieninga komanda ir siektų vieningų tikslų bei uždavinių įgyvendinimo. Personalo valdymo politika – grindžiama santykiais, atsirandančiais partnerystės pagrindu, dėmesiu kiekvienam darbuotojui, pažangiu vadovų ir darbuotojų mąstymu, nuolatiniu tobulėjimu.

Mūsų tinklapis: http://www.ekonovus.lt/

Visi Ekonovus, UAB darbo skelbimai

Kiti įmonės skelbimai

Nusiųsti draugui
Susisiekite su mumis
Prisijungti Registruotis

Priminti slaptažodį?
arba