Pardavimų vadovas Kauno regionui (B2B)

Skelbimas galioja iki: 2022-08-19

Darbo aprašymas

Įmonės gaminamų produktų pardavimų valdymas, pardavimo kanalų plėtra, tinklo valdymas, pardavimų rezultatų ir konkurencinės aplinkos regione analizė, pokyčių diegimas, procesų modernizavimas ir optimizavimas, pavaldaus personalo valdymas, motyvavimas ir kontrolė; klientų užsakymų ir aptarnavimo kokybės gerinimas, probleminių situacijų sprendimas ir prevencinių priemonių numatymas, derybos su verslo, viešojo sektoriaus ir Horeca klientais, sutarčių sudarymas, jų užsakymų vykdymo kontrolė; bendravimas su kontroliuojančiomis institucijomis, padaliniams aktualių paslaugų pirkimų organizavimas, derybos dėl palankiausių sąlygų užtikrinimo, rinkos analizė, tiekėjų paslaugų kokybės kontrolė, bendradarbiavimas su partneriais, teikiančiais marketingo, reklamos, viešųjų ryšių, el. rinkodaros paslaugas ir kt.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas (privalumas vadybos, ekonomikos, marketingo srityse);
Vadovaujančio darbo patirtis;
Pardavimų patirtis;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (Word, Excel);
Aktyvumas, iniciatyvumas, atsakingumas, analitinis mąstymas;
Lyderio savybės, gebėjimas vadovauti komandai;
Geri bendravimo ir derybų vedimo įgūdžiai.

Įmonė siūlo

Darbą patikimoje bei veiklą plečiančioje kompanijoje, savirealizacijos ir profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes, galimybę prisidėti prie verslo vystymo ir plėtros, sprendimų laisvę ir savarankišką veiklos organizavimą.
Darbo užmokestis, priklausomai nuo patirties ir kompetencijos (atskaičius mokesčius): 1700 - 2000 € ir priedai, priklausomai nuo veiklos rezultatų.

Darbo sritis:
Kita
Darbo vieta:
Atlyginimas:
nuo 1700 iki 2000 €/mėn. ("į rankas")
Telefonas pasiteiravimui:

Noriu Darbo, UAB

Noriu personalo sprendimų grupė. Didžiuojamės, kad būdami patikimi Jūsų partneriai žmogiškųjų išteklių valdymo srityje jau daugiau nei 20 metų, sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 3000 personalo paieškos, atrankos projektų ieškant aukščiausio lygio vadovų, rinkos lyderių, viduriniosios grandies personalo bei retų, savo srities specialistų. Mūsų patirtimi, profesionalumu pasitiki bei mūsų paslaugas, orientuotas į geriausią rezultatą, pasirenka ne tik Lietuvos, bet iš užsienio kompanijos, vykdančios savo veiklą pardavimų, rinkodaros, pramonės, gamybos, organizavimo / valdymo, finansų, administravimo ir kt. srityse.

Visi Noriu Darbo, UAB darbo skelbimai

Kiti įmonės skelbimai

Nusiųsti draugui
Susisiekite su mumis
Prisijungti Registruotis

Priminti slaptažodį?
arba