Produkcijos darbuotojas vandens išpilstymo įmonėje Šiaurės Airijoje !

Skelbimas galioja iki: 2022-07-03

Darbo aprašymas

Skubiai Šiaurės Airijoje, Lurgan mieste, ieškome produkcijos darbuotojų. Pasiūlymas tik tiems, kurie turi pre-settled arba settled statusą, leidžiantį dirbti šalyje po Brexit.

Kompanija yra vandens ir vaisvandenių išpilstymo įmonė, joje šiuo metu dirba 65 darbuotojai, iš kurių 20 yra lietuvių, tad anglų kalba nėra būtina.

Darbo pobūdis:

• vaisvandenių produkcijos skirstymas bei rūšiavimas;
• supakuotos produkcijos dėjimas ant paletės;
• kartoninių stendų dėliojimas pagal instrukcijas.

Alga 8,9ą £ / val. Darbas dviem pamainomis po 12 val./dieną.

Būstas suteikiamas, kaina 60£/sav.

Po pirmo išdirbto mėnesio kompanija kompensuoja skrydžio išlaidas darbuotojui.

Kontraktas pasirašomas tiesioginis su kompanija.

Reikalavimai

- Anglų kalba NEBŪTINA ,bet būtų privalumas
- Gera fizinė ištvermė ir sveikata.
- Lankstumas ir gebėjimas dirbti visos komandos naudai

Įmonė siūlo

Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime: DARBAI SVETUR Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius arba Statybininkų g. 7, 50118 Kaunas Mob.: 862466641 Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur Instagram: www.instagram.com/darbai_svetur Svetainė: www.DarbaiSvetur.lt

Darbo sritis:
Pramonė / Gamyba, Sandėliavimas, Kita
Pareigos:
Darbininkas, vairuotojas ir pan.
Darbo vieta:
Atlyginimas:
nuo 8.72 €/val. (Neatskaičius mokesčių)
Telefonas pasiteiravimui:

Darbai svetur, UAB

„Darbai svetur“ jau 12 metus specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje, Ispanijoje,Skandinavijos šalyse, Singapūre, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kinijoje, Afrikoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui. Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Norite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą? Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Mūsų tinklapis: http://darbaisvetur.lt

Visi Darbai svetur, UAB darbo skelbimai

Kiti įmonės skelbimai

Nusiųsti draugui
Susisiekite su mumis
Prisijungti Registruotis

Priminti slaptažodį?
arba