Skelbimo galiojimas jau pasibaigęs

Psichologas (Resocializacijos skyriuje)

Darbo aprašymas

ŠIAULIŲ TARDYMO IZOLIATORIUS siūlo darbą.
atlieka naujai atvykusių į įstaigą suimtųjų (nuteistųjų) pirminę psichologinę diagnostiką. Individualiai konsultuoja suimtuosius (nuteistuosius). Parenka ir taiko optimaliausius suimtųjų (nuteistųjų) asmenybinių akcentuacijų koregavimo būdus. Skiria dėmesį suimtiesiems (nuteistiesiems), turintiems psichikos sutrikimų, aiškių delinkventiškumo požymių, teistiems už seksualinius nusikaltimus prieš vaikus, ugdant pozityvią šių asmenų elgseną. Pildo Nuteistųjų ir suimtųjų individualių priėmimų apskaitos žurnalą ir Individualaus darbo su nuteistuoju knygelę. Atlieka nuteistųjų asmenybės tyrimus naudodamas tik moksliniais tyrimais pagrįstomis metodikomis, sudaro jų psichologines charakteristikas, aprašo individualius psichologinius ypatumus. Pagal kompetenciją tiria nuteistųjų pakartotinio nusikalstamo elgesio riziką bei rengia socialinio tyrimo išvadas. Teikia rekomendacijas RS specialistams dėl darbo su konkrečiu suimtuoju (nuteistuoju). Teikia pasiūlymus dėl suimtųjų (nuteistųjų) įrašymo į specialią įskaitą. Tiria suimtiesiems (nuteistiesiems) taikomų psichologinių programų poveikį, rengia apklausas psichologinių programų teikimo tobulinimo tikslais. Tiria bendrus suimtųjų ir nuteistųjų asmenybės poreikius, rizikos faktorius ir psichosocialinę padėtį, taip pat atskirų nuteistųjų grupių psichosocialinį mikroklimatą. Organizuoja ir vykdo jiems prevencines ir reabilitacines programas, aprobuotas Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos direktoriaus. Organizuoja paskaitas ir kitus užsiėmimus suimtųjų (nuteistųjų) švietimo savižudybių, narkotinių ir psichotropinių medžiagų vartojimo, lytiškai plintančių ligų prevencijos temomis. Vykdo suimtųjų (nuteistųjų) ir įstaigos darbuotojų švietimą psichinės sveikatos klausimais. Savo kompetencijos ribose renka statistinę informaciją bei teikia ataskaitas RS viršininkui.

Reikalavimai

Išsilavinimas: Aukštasis universitetinis
Profesija: Psichologas
Mokymo/studijų programa: Psichologija
Sugebėjimai: darbo kompiuteriu įgūdžiai, raštvedybos žinios
Papildomi sugebėjimai: turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą socialinių mokslų studijų srities, psichologijos krypties išsilavinimą. Būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos įstatymais, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimais, teisės aktais, reglamentuojančiais bausmių vykdymą, dokumentų rengimą, įforminimą bei apskaitą, pedagogikos, psichologijos ir valdymo etikos pagrindais. Žinoti Lietuvos Psichologų sąjungos priimtų Profesinės psichologų etikos bei Standartizuoto psichologinio įvertinimo metodikų reglamento reikalavimus. Mokėti dirbti kompiuteriu (Microsoft Office programomis ir kt.).

Įmonė siūlo

Darbo sutarties rūšis: Neterminuota
Įdarbinama: nuo 2020-03-30, pradėti dirbti iš karto
Pamainingumas: Viena pamaina
Darbo grafikas: Pilnas darbo laikas
Pradžia - pabaiga: 7:30 - 16:30 val.
Trukmė: 8 val.
Per savaitę: 40 val.
Komentaras: penktadienį dirbama nuo 7:30 iki 15:15 val. Pietų pertraukos nuo 11:30 - 12:15 val. Yra galimybė darbo laiką derinti individualiai.
nurodyta suma mėnesinė alga, neatskaičius mokesčių, mokama 2 kartus per mėnesį

Darbo sritis:
Kita
Atlyginimas:
nuo 1008 iki 1284 €/mėn. (Neatskaičius mokesčių)

Užimtumo tarnyba prie SADM

Užimtumo tarnyba įgyvendina užimtumo rėmimo politiką. Mūsų tikslas – darbo ieškantiems žmonėms padėti greičiau įsidarbinti, prireikus įgyti reikiamų gebėjimų ir sėkmingai konkuruoti darbo rinkoje, o darbdaviams – rasti tinkamų darbuotojų.

Mūsų tinklapis: https://uzt.lt/

Visi Užimtumo tarnyba prie SADM darbo skelbimai

Kiti įmonės skelbimai

Nusiųsti draugui
Susisiekite su mumis
Prisijungti Registruotis

Priminti slaptažodį?
arba