Skelbimo galiojimas jau pasibaigęs

Sandėlio vadybininkas

Darbo aprašymas

Sandėlio priežiūra, prekių priėmimas ir išdavimas, užsakymų paruošimas, prekių judėjimo duomenų suvedimas į apskaitos sistemą ir jų išdėstymas, dokumentų ruošimas, esant poreikiui medžiagų, prekių užsakymas ir kt.

Reikalavimai

Pageidautina aukštesnysis, aukštasis išsilavinimas;
Būtina panašaus darbo patirtis;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
Atsakingumas, nuovokumas, kruopštumas, iniciatyvumas, motyvacija darbui.

Įmonė siūlo

Konkurencingas darbo sąlygas, šiuolaikišką darbo aplinką tarptautinėje kompanijoje, profesinio tobulėjimo galimybes, darbui reikalingas priemones bei visas socialines garantijas, darbo užmokestį 1650 - 1900 Eur (brutto).

Darbo sritis:
Kita
Darbo vieta:
Atlyginimas:
nuo 1650 iki 1900 €/mėn. (Neatskaičius mokesčių)

Noriu Darbo, UAB

Noriu personalo sprendimų grupė. Didžiuojamės, kad būdami patikimi Jūsų partneriai žmogiškųjų išteklių valdymo srityje jau daugiau nei 20 metų, sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 3000 personalo paieškos, atrankos projektų ieškant aukščiausio lygio vadovų, rinkos lyderių, viduriniosios grandies personalo bei retų, savo srities specialistų. Mūsų patirtimi, profesionalumu pasitiki bei mūsų paslaugas, orientuotas į geriausią rezultatą, pasirenka ne tik Lietuvos, bet iš užsienio kompanijos, vykdančios savo veiklą pardavimų, rinkodaros, pramonės, gamybos, organizavimo / valdymo, finansų, administravimo ir kt. srityse.

Visi Noriu Darbo, UAB darbo skelbimai

Kiti įmonės skelbimai

Nusiųsti draugui
Susisiekite su mumis
Prisijungti Registruotis

Priminti slaptažodį?
arba