Slauga Anglijoje!

Skelbimas galioja iki: 2021-05-06

Darbo aprašymas

Ieškome slaugių/-ų visoje Anglijoje ( Devon, Essex, Cornwall, Hereford, South and North Wales, Southport ir kt.). Ieškomi darbuotojai slaugos namuose. Tik tiems, kas turi susitvarkę pre -settled statusą.

Nebūtina tokio darbo patirtis!
Alga £8.72- £11/val. Būstą suteikiame, kaina priklausomai nuo vietovės £50-£80/sav. Darbas minimum 40val./sav. ( tiek dieninės, tiek naktinės pamainos, darbas savaitgaliais).

Darbas pastovus ir ilgalaikis.

P.S. Ieškome ir seselių, alga £15 - £19/val.

Reikalavimai

- Noras ir gebėjimas rūpintis senyvais ir ligotais žmonėmis;
- Anglų kalba;
- Rekomendacijos iš buvusių darboviečių;
- Interviu su darbdaviu.

Įmonė siūlo

Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime: DARBAI SVETUR Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius arba Statybininkų g. 7, 50118 Kaunas Mob.: 862466641, 861458209 Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur Instagram: www.instagram.com/darbai_svetur Svetainė: www.DarbaiSvetur.lt

Darbo sritis:
Kita
Darbo vieta:
Atlyginimas:
nuo 2000 €/mėn. (Neatskaičius mokesčių)
Telefonas pasiteiravimui:

Darbai svetur, UAB

„Darbai svetur“ jau 12 metus specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje, Ispanijoje,Skandinavijos šalyse, Singapūre, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kinijoje, Afrikoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui. Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Norite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą? Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Mūsų tinklapis: http://darbaisvetur.lt

Visi Darbai svetur, UAB darbo skelbimai

Kiti įmonės skelbimai

Nusiųsti draugui
Susisiekite su mumis
Prisijungti Registruotis

Priminti slaptažodį?
arba