TECHNIKAS (-Ė), SANDĖLIAVIMO ĮRANGA

Skelbimas galioja iki: 2020-04-25

Darbo aprašymas

Nori prisijungti prie vienos iš pirmaujančių sandėliavimo technikos gamintojų pasaulyje (kiekvieną dieną milijonai prekių transportuojami į logistikos centrus naudojant šios įmonės gaminius ir sprendimus)?
Kviečiame kandidatuoti tuos, kurie turi techninių žinių bei minimalios patirties mechanikos, elektros arba hidraulikos srityse.
Įmonės sėkmės pagrindas yra jų darbuotojų kvalifikuotas darbas ir patirtis, tad pirmuosius 3 – 6 mėnesius vyks apmokymai, praktinės užduotys, dirbsite kartu su patyrusiu techniku. Ir kai tik turėsite pakankamai techninių žinių, gausite savo nuosavą automobilį ir pradėsite dirbti savarankiškai! Darbo vieta – Vilniaus regionas.
Pagrindinės užduotys bus:
Klientų aptarnavimas, aktyvus paslaugų aptarimas, konsultavimas techniniais klausimais;
Atsarginių dalių užsakymas;
Autokrautuvų techninė priežiūra, remontas, saugos patikrinimas pas klientus vietoje (įskaitant gedimų nustatymą ir diagnostiką, atnaujinimo ir montavimo darbus, elektronikos patikrinimą ir pan.).

Reikalavimai

Yra orientuoti į Klientą, linkę nuoširdžiai padėti, geba laisvai komunikuoti ir yra pozityvūs;
Turi techninių žinių, patirties mechanikos, elektros ir hidraulikos srityse;
Turi gerus „MS Office“ įgūdžius;
Moka rusų arba anglų kalbą.
Labai didelis privalumas - baigtas techninis išsilavinimas mechatronikos/automobilių/transporto priemonių/žemės ūkio mašinų ar panašioje srityse.

Įmonė siūlo

Įdomų ir iššūkių pilną darbą inovatyvioje aplinkoje;
Visapusišką pagalbą, apmokymus, galimybę tobulintis;
Patrauklias darbo ir sutarties sąlygas;
Modernią įrangą, automobilį;
Sveikatos draudimą + po 3 mėn. draudimą dantų gydymui.
______________________________________________________
Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs. Taip pat sutinkate, kad UAB „Finesta Lithuania“ tvarkytų Jūsų pateiktus asmens duomenis personalo atrankos, galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Finesta Lithuania“ klientams tikslais, privatumo politikoje nurodyta tvarka. Jūsų pateikti asmens duomenis bus saugomi UAB „Finesta Lithuania“ duomenų bazėje 3 metus. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis (plačiau finestabaltic.lt/lt/asmens-duomenu-privatumo-politika/) Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame.

Darbo sritis:
Mechanika / Inžinerija
Darbo vieta:
Atlyginimas:
nuo 700 €/mėn. ("į rankas")
Telefonas pasiteiravimui:

Finesta Lithuania, UAB

Finesta Lithunia komanda vykdo įvairių specialistų ir vadovaujančių pozicijų atrankas, taip pat veikia laikinojo įdarbinimo srityje. Finesta, turėdama ilgą istoriją teikiant lanksčias bei kokybiškas paslaugas, gali pasiūlyti viską apimančius sprendimus.

Mūsų tinklapis: http://finestabaltic.lt/lt/

Visi Finesta Lithuania, UAB darbo skelbimai

Kiti įmonės skelbimai

Nusiųsti draugui
Susisiekite su mumis
Prisijungti Registruotis

Priminti slaptažodį?
arba