Valytojas prabangiame 4* viešbutyje Anglijos kurorte

Skelbimas galioja iki: 2022-10-23

Darbo aprašymas

Siūlome valytojo darbą prabangiame 4 sidabrinių žvaigždučių viešbutyje Anglijoje!Viešbutis įsikūręs įspudingoje North Devon vietovėje, nedideliame kurortiniame miestelyje ant vandenyno kranto!Darbo pobūdis: viešų viešbučio erdvių valymas (SPA, kino teatras, sporto klubas ir persirengimo kambariai, baseinai, koridoriai).

Darbo pradžia : kuo skubiau

Kontraktas ILGALAIKIS.

Atlyginimas: £11/val. Alga mokama kas mėnesį.Darbas 8val./d., dirbama 11:00-15:00, 18:00-22:00. 5-6 darbo dienos per savaitę.Būstas suteikiamas, nuomos kaina £280/mėn. Visai šalia darbo, pasieksite pėsčiomis!Kartą per dieną suteikiamas NEMOKAMAS maitinimas!

Reikalavimai

- Šnekamoji anglų kalba;- motyvacija, darbštumas!


- Pre -settled arba settled statusas

Įmonė siūlo

Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime: DARBAI SVETUR Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius arba Statybininkų g. 7, 50118 Kaunas Mob.: 8 614 58209 Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur Svetainė: www.DarbaiSvetur.lt

Darbo sritis:
Turizmas / Viešbučiai, Kita
Pareigos:
Darbininkas, vairuotojas ir pan.
Darbo vieta:
Darbo sutarties rūšis:
Neterminuota, Pilna darbo diena
Kalbos:
Anglų
Atlyginimas:
nuo 12 €/val. (Neatskaičius mokesčių)
Telefonas pasiteiravimui:

Darbai svetur, UAB

„Darbai svetur“ jau 12 metus specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje, Ispanijoje,Skandinavijos šalyse, Singapūre, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kinijoje, Afrikoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui. Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Norite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą? Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Mūsų tinklapis: http://darbaisvetur.lt

Visi Darbai svetur, UAB darbo skelbimai

Kiti įmonės skelbimai

Nusiųsti draugui
Susisiekite su mumis
Prisijungti Registruotis

Priminti slaptažodį?
arba