Veterinaras Olandijoje

Skelbimas galioja iki: 2021-10-24

Darbo aprašymas

Olandijoje ieškome patyrusių veterinarų darbui skubios pirminės pagalbos skyriuje veterinarijos klinikoje.

Darbas pilnu etatu, 40 val. per savaitę. Naktinių pamainų taip pat yra. Įmanoma dirbti tiek nepertraukiamai, tiek rotacijos principu, jeigu yra toks poreikis (kelias savaites dirbate, tuomet kelios savaitės Lietuvoje).

Kadangi darbui yra būtina olandų kalba, kompanija apmoka jos kursus. Pradžioje mokysitės nuotoliniu būdu internetu, tad tą galite daryti dar būdamas/-a Lietuvoje ir dirbdamas savo dabartinį darbą. Paskui jau keliatės į Olandiją, pradedate dirbti ir paraleliai dar toliau lankote olandų kalbos kursus.

Atlyginimas nuo 3000 eur/mėn. Kompanija parūpina būstą ir transportą.

Reikalavimai

- Universitetinis veterinarijos gydytojo išsilavinimas;
- Bent 2 metų patirtis dirbant veterinaru, didelis pliusas jei skubios pagalbos veterinaru;
- Gera anglų kalba (nes olandų kalbos kursai vyks iš anglų kalbos);
- Vairuotojo pažymėjimas.Atlyginimas:
nuo 3000 €/mėn. (Neatskaičius mokesčių)
Telefonas pasiteiravimui:

Darbai svetur, UAB

„Darbai svetur“ jau 12 metus specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje, Ispanijoje,Skandinavijos šalyse, Singapūre, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kinijoje, Afrikoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui. Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Norite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą? Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Mūsų tinklapis: http://darbaisvetur.lt

Visi Darbai svetur, UAB darbo skelbimai

Kiti įmonės skelbimai

Nusiųsti draugui
Susisiekite su mumis
Prisijungti Registruotis

Priminti slaptažodį?
arba