Skelbimo galiojimas jau pasibaigęs

Vyr. Buhalterio pavaduotoja (-as)

Darbo aprašymas

Pagalba vyr. buhalterei vedant įmonės buhalterinę apskaitą, finansinių ataskaitų ruošimas, duomenų analizė, apskaitos procesų tobulinimas ir kt.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas finansų, buhalterijos srityje;
Būtina panašaus darbo patirtis;
Anglų kalbos žinios;
Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Gebėjimas dirbti komandoje;
Iniciatyvumas, geri laiko planavimo įgūdžiai, savarankiškumas, atsakingumas, pastabumas, kruopštumas, žingeidumas, noras mokytis ir tobulėti.

Įmonė siūlo

Darbą šauniame ir profesionaliame kolektyve, kuris padės įsijungti tiek į darbų specifiką, tiek ir į komandą, karjeros ir profesinio augimo galimybę;
Nuolatinius mokymus profesinėje srityje;
Darbo užmokestį (atskaičius mokesčius): 1500 €.

Darbo sritis:
Kita
Darbo vieta:
Atlyginimas:
nuo 1500 €/mėn. ("į rankas")

Noriu Darbo, UAB

Noriu personalo sprendimų grupė. Didžiuojamės, kad būdami patikimi Jūsų partneriai žmogiškųjų išteklių valdymo srityje jau daugiau nei 20 metų, sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 3000 personalo paieškos, atrankos projektų ieškant aukščiausio lygio vadovų, rinkos lyderių, viduriniosios grandies personalo bei retų, savo srities specialistų. Mūsų patirtimi, profesionalumu pasitiki bei mūsų paslaugas, orientuotas į geriausią rezultatą, pasirenka ne tik Lietuvos, bet iš užsienio kompanijos, vykdančios savo veiklą pardavimų, rinkodaros, pramonės, gamybos, organizavimo / valdymo, finansų, administravimo ir kt. srityse.

Visi Noriu Darbo, UAB darbo skelbimai

Kiti įmonės skelbimai