Skelbimo galiojimas jau pasibaigęs

Gamybos vadovas (Maisto pramonė)

Darbo aprašymas

Gamybos organizavimas ir efektyvumo užtikrinimas, gamybos plano vykdymo kontrolė ir procesų optimizavimas, technologinio proceso priežiūra, produktų kokybės užtikrinimas, pavaldžių darbuotojų darbo organizavimas ir kontrolė, gamybos trikdžių šalinimas, gamybos apimčių ir žmogiškųjų išteklių veiklos planavimas ir kt.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas (privalumas maisto technologijos srityje);
Vadovaujančio darbo gamyboje patirtis (privalumas maisto pramonėje);
Šiuolaikinių gamybos valdymo metodų išmanymas;
Privalumas rusų, anglų kalbos mokėjimas;
Kompiuterinis raštingumas;
Organizaciniai gebėjimai, aktyvumas, iniciatyvumas, atsakingumas, inovatyvumas;
Nuovokumas, gebėjimas dirbti komandoje.

Įmonė siūlo

Atsakingą darbą nuolat augančioje modernioje kompanijoje, profesinio tobulėjimo galimybes, konkurencingas atlygio sąlygas.
Priklausomai nuo patirties ir kompetencijos darbo užmokestis (atskaičius mokesčius) 2000 - 2500 € plius priedai nuo darbo rezultatų.

Darbo sritis:
Kita
Darbo vieta:
Atlyginimas:
nuo 2000 iki 2500 €/mėn. ("į rankas")

Noriu Darbo, UAB

Noriu personalo sprendimų grupė. Didžiuojamės, kad būdami patikimi Jūsų partneriai žmogiškųjų išteklių valdymo srityje jau daugiau nei 20 metų, sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 3000 personalo paieškos, atrankos projektų ieškant aukščiausio lygio vadovų, rinkos lyderių, viduriniosios grandies personalo bei retų, savo srities specialistų. Mūsų patirtimi, profesionalumu pasitiki bei mūsų paslaugas, orientuotas į geriausią rezultatą, pasirenka ne tik Lietuvos, bet iš užsienio kompanijos, vykdančios savo veiklą pardavimų, rinkodaros, pramonės, gamybos, organizavimo / valdymo, finansų, administravimo ir kt. srityse.

Visi Noriu Darbo, UAB darbo skelbimai

Kiti įmonės skelbimai