Skelbimo galiojimas jau pasibaigęs

Geografinių informacinių sistemų administratorius (-ė)

Darbo aprašymas

Administruoti GIS duomenų bazę, organizuoti duomenų atnaujinimą ir pakeitimą, duomenų rinkinius pritaikyti prie esamos GIS struktūros, organizuoti išpildomųjų nuotraukų suvedimą į duomenų bazę;
Kurti GIS projektus ir žemėlapius;
Organizuoti išorinių informacinių sistemų duomenų bazių prijungimą prie vientisos geografinių informacinių sistemų duomenų bazės, užtikrinti GIS sistemos stabilų darbą.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas;
Ne mažesnė nei 3 metų panašaus darbo patirtis;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (ArcSDE administravimas, ArcGIS, ArcFM, ACAD, MS Office, Navision);
Komunikabilumas, organizuotumas, atsakingumas, pareigingumas, loginis, analitinis mąstymas, gebėjimas savarankiškai planuoti bei atlikti pavestą darbą, dirbti komandoje, analizuoti ir tobulinti veiklos procesus;

Įmonė siūlo

Įdomų, atsakingą darbą stabilioje, augančioje įmonėje;
Galimybę dalintis patirtimi, tobulinti savo srities žinias ir įgūdžius.
Nuo patirties ir kompetencijos priklausantį atlyginimą: 1700 – 2050 Eur (neatskaičius mokesčių), priedus, galimybę dalį laiko dirbti nuotoliu, lankstų darbo grafiką.

Darbo sritis:
Kita
Darbo vieta:

Noriu Darbo, UAB

Noriu personalo sprendimų grupė. Didžiuojamės, kad būdami patikimi Jūsų partneriai žmogiškųjų išteklių valdymo srityje jau daugiau nei 20 metų, sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 3000 personalo paieškos, atrankos projektų ieškant aukščiausio lygio vadovų, rinkos lyderių, viduriniosios grandies personalo bei retų, savo srities specialistų. Mūsų patirtimi, profesionalumu pasitiki bei mūsų paslaugas, orientuotas į geriausią rezultatą, pasirenka ne tik Lietuvos, bet iš užsienio kompanijos, vykdančios savo veiklą pardavimų, rinkodaros, pramonės, gamybos, organizavimo / valdymo, finansų, administravimo ir kt. srityse.

Visi Noriu Darbo, UAB darbo skelbimai

Kiti įmonės skelbimai