Skelbimo galiojimas jau pasibaigęs

Kelių dangos laborantas (-ė)

Darbo aprašymas

Darbas akredituotoje Vilniaus kelių bandymų laboratorijoje ir tiesybos objektuose. Laboratorija teikia paslaugas asfalto gamykloms, kelių tiesybos objektams, karjerams, bendradarbiauja su Lietuvos ir užsienio laboratorijomis. Dauguma bandymų fizikiniai, mechaniniai aprašyti bandymų standartuose. Praktines ir teorines žinias įgysite dirbdami padedant patyrusiems darbuotojams:
Atliksite bandymus laboratorijoje su stacionaria įranga (pvz. nustatysite smėlio pralaidumą vandeniui, bitumo kiekį asfalte, bitumo savybes ar asfalto tankį ir t.t.);
Vyksite atlikti bandymų į tiesybos objektus (bandysite ar ant įrengto skaldos sluoksnio galima kloti asfaltą, imsite ėminius ir t.t ).

Reikalavimai

Aukštesnysis, aukštasis  (pageidautina kelių inžinerijos išsilavinimas);
Anglų kalbos pradinės žinios (pageidautina skaityti ir suprasti);
Darbas kompiuteriu: MS Office paketas (pageidautina elementarios Excel žinios);
Vairuotojo pažymėjimas B kategorija;
Pagrindinės savybės: sąžiningumas, savarankiškumas, atsakingumas, punktualumas, kruopštumas, imlumas;
Nealergiškas (-a) asfalto kvapams, dulkėms.
Darbo patirtis kelių bandymų laboratorijoje būtų privalumas.

Įmonė siūlo

Darbą draugiškoje, ambicingoje komandoje;
Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
Įdomų, kūrybingą darbą laboratorijoje ir galimybę prisidėti prie bendrovės produktų bei paslaugų spektro plėtimo bei tobulinimo;
Darbo užmokestis: iki 2300 Eur (su mokesčiais), priklausomai nuo patirties ir kompetencijų.

Darbo sritis:
Kita
Darbo vieta:
Atlyginimas:
nuo 2300 €/mėn. (Neatskaičius mokesčių)

Noriu Darbo, UAB

Noriu personalo sprendimų grupė. Didžiuojamės, kad būdami patikimi Jūsų partneriai žmogiškųjų išteklių valdymo srityje jau daugiau nei 20 metų, sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 3000 personalo paieškos, atrankos projektų ieškant aukščiausio lygio vadovų, rinkos lyderių, viduriniosios grandies personalo bei retų, savo srities specialistų. Mūsų patirtimi, profesionalumu pasitiki bei mūsų paslaugas, orientuotas į geriausią rezultatą, pasirenka ne tik Lietuvos, bet iš užsienio kompanijos, vykdančios savo veiklą pardavimų, rinkodaros, pramonės, gamybos, organizavimo / valdymo, finansų, administravimo ir kt. srityse.

Visi Noriu Darbo, UAB darbo skelbimai

Kiti įmonės skelbimai