Skelbimo galiojimas jau pasibaigęs.

Pardavimų atstovas B2B

Darbo aprašymas

Darbas su verslo klientais parduodant darbų saugos priemones, naujų klientų paieška ir santykių palaikymas su esamais klientais, komercinių pasiūlymų rengimas, derybų vedimas, sutarčių sudarymas, bendradarbiavimo sąlygų derinimas, atsiskaitymų kontrolė ir kt.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas (vadybos / techninėje srityje būtų privalumas);
Panašaus darbo patirtis pardavimuose, klientų aptarnavimo srityje (didelis privalumas darbo patirtis su saugos priemonių pardavimu);
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (Ms Office);
Puikūs komunikavimo, derybų vedimo ir laiko planavimo įgūdžiai; aktyvumas, atsakingumas, žingeidumas, noras tobulėti;
Pozityvus mąstymas, gebėjimas dirbti komandoje, orientacija į tikslą;
Vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Įdomų ir atsakingą darbą stiprioje, augančioje kompanijoje, galimybę prisidėti prie verslo vystymo ir plėtros, karjeros galimybę įmonės viduje, draugišką ir jaunatvišką kolektyvą, neformalią darbo aplinką, tobulėjimo ir asmeninio augimo galimybes, dalyvavimą mokymuose ir seminaruose bei visas darbui reikalingas priemones (automobilis, telefonas, kompiuteris ir kt.).
Priklausomai nuo patirties ir kompetencijos, pasiektų darbo rezultatų darbo užmokestis (su mokesčiais) 1500 € plius priedai kiekvieną mėnesį nuo darbo rezultatų.

Darbo sritis:
Kita
Darbo vieta:
Atlyginimas:
nuo 1500 €/mėn. (Neatskaičius mokesčių)

Noriu Darbo, UAB

Noriu personalo sprendimų grupė. Didžiuojamės, kad būdami patikimi Jūsų partneriai žmogiškųjų išteklių valdymo srityje jau daugiau nei 20 metų, sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 3000 personalo paieškos, atrankos projektų ieškant aukščiausio lygio vadovų, rinkos lyderių, viduriniosios grandies personalo bei retų, savo srities specialistų. Mūsų patirtimi, profesionalumu pasitiki bei mūsų paslaugas, orientuotas į geriausią rezultatą, pasirenka ne tik Lietuvos, bet iš užsienio kompanijos, vykdančios savo veiklą pardavimų, rinkodaros, pramonės, gamybos, organizavimo / valdymo, finansų, administravimo ir kt. srityse.

Mūsų tinklalapis: https://www.personalogrupe.lt/

Visi Noriu Darbo, UAB darbo skelbimai

Kiti įmonės skelbimai