Skelbimo galiojimas jau pasibaigęs.

Pardavimų atstovas (durys, langai)

Darbo aprašymas

Darbas su mažmenos klientais ir padalinio vystymas, jų techninis konsultavimas ir aptarnavimas, paieška, techninių sprendimų paieška, pasiūlymų rengimas, derybų vedimas, sutarčių derinimas, projekto vykdymo kontrolės ir sklandžios komunikacijos su klientais užtikrinimas, aptarnavimas garantijos klausimais ir kt.

Reikalavimai

Darbo su klientais, pardavimų, vadybinė patirtis (privalumas darbo su durų, langų pardavimais);
Išsilavinimas inžinerinėje / vadybos srityje;
Gebėjimas komunikuoti anglų / rusų kalba;
Vairavimo pažymėjimas B kategorija bei vairavimo patirtis;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Komunikabilumas, atsakingumas, aktyvumas, savarankiškumas, dėmesys smulkmenoms, pozityvus mąstymas;
Laiko planavimo ir organizaciniai įgūdžiai.

Įmonė siūlo

Įdomų ir atsakingą darbą stiprioje, augančioje kompanijoje, galimybę prisidėti prie verslo vystymo ir plėtros, draugišką ir entuziastingą kolektyvą, neformalią darbo aplinką, tobulėjimo ir asmeninio augimo galimybes, dalyvavimą mokymuose bei visas darbui reikalingas priemones (telefonas, kompiuteris ir kt.).
Konkurencingą, darbo rezultatus ir kompetenciją atitinkantį, atlyginimą (atskaičius mokesčius) 1500 – 2000 €, bei papildomai priedus nuo veiklos rezultatų.

Darbo sritis:
Kita
Darbo vieta:

Noriu Darbo, UAB

Noriu personalo sprendimų grupė. Didžiuojamės, kad būdami patikimi Jūsų partneriai žmogiškųjų išteklių valdymo srityje jau daugiau nei 20 metų, sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 3000 personalo paieškos, atrankos projektų ieškant aukščiausio lygio vadovų, rinkos lyderių, viduriniosios grandies personalo bei retų, savo srities specialistų. Mūsų patirtimi, profesionalumu pasitiki bei mūsų paslaugas, orientuotas į geriausią rezultatą, pasirenka ne tik Lietuvos, bet iš užsienio kompanijos, vykdančios savo veiklą pardavimų, rinkodaros, pramonės, gamybos, organizavimo / valdymo, finansų, administravimo ir kt. srityse.

Mūsų tinklalapis: https://www.personalogrupe.lt/

Visi Noriu Darbo, UAB darbo skelbimai

Kiti įmonės skelbimai