Santechnikas Nyderlanduose

Skelbimas galioja iki: 2024-06-27

Darbo aprašymas

Įmonė Nyderlanduose ieško patyrusių santechnikų. Įmonė vykdo naujos statybos ir renovacijos projektus visoje Nyderlandų teritorijoje - namų ir butų.

Jei turite bent 3 metų santechniko darbo patirtį ir esate motyvuotas dirbti augančioje įmonėje, šis darbo pasiūlymas kaip tik Jums!

Jūsų užduotys dirbant bus šios:

- Atvykus bus trijų dienų mokymai įmonės mokymo centre.
- Visos santechnikos sistemos - vandentiekio, dujų, vandentiekio, kanalizacijos, nuotekų - montavimas. (PPE vamzdžiai, "Geberit" klozetai, variniai vamzdžiai, PVC kanalizacija ir kt.)
- Techninių brėžinių skaitymas;
- Dirbti kartu su kitais darbuotojais kaip vieninga komanda, kad projektai būtų užbaigti laiku;
- Kitos susijusios užduotys.

Alga 535 -645 eur/sav. į rankas . Nemokamas būstas (vienvietis kambarys). Alga kas savaitę mokama.Kontraktas olandiškas. Kompanija kompensuoja 100eur kelionei iki Olandijos.

Reikalavimai

- Norint dalyvauti konkurse į šią laisvą darbo vietą, reikia pateikti gyvenimo aprašymą anglų kalba;
- Geri bendravimo įgūdžiai anglų kalba;
- Ne mažesnė kaip 3 metų santechniko darbo patirtis;
- B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
- Reikalinga VCA. Agentūra padės kandidatams kuo greičiau gauti kursus ir egzaminus, už kuriuos sumoka agentūra.
- Gebėjimas dirbti komandoje ir individualiai;
- Gebėjimas suprasti techninius brėžinius;
- Galimybė būti Nyderlanduose ilgą laiką.Atlyginimas:
nuo 2200 iki 2600 €/mėn. (Į rankas)
Telefonas pasiteiravimui:

Darbai svetur, UAB

„Darbai svetur“ jau 12 metus specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje, Ispanijoje,Skandinavijos šalyse, Singapūre, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kinijoje, Afrikoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui. Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Norite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą? Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Mūsų tinklalapis: http://darbaisvetur.lt

Visi Darbai svetur, UAB darbo skelbimai

Kiti įmonės skelbimai