Skelbimo galiojimas jau pasibaigęs.

Stalius dirbtuvėse/gamykloje

Darbo aprašymas

Veenendaal mieste skubiai ieškome stalių darbui dirbtuvėse/gamykloje prie surenkamų medinių fasado elementų ar surenkamų namų.
Darbas kažkiek monotoniškas ir pasikartojantis. Darbas 5 dienas per sav. po 8 val., viena dieninė pamaina.

Alga priklausomai nuo patirties 480-500 eur/sav. į rankas. Mokama kas savaitę. Būstas ir transportas į darbą suteikiamas nemokamai.

Reikalavimai

- bent minimali staliaus darbo patirtis;
- gera anglų kalba;
- vairuotojo pažymėjimas (pirmenybė teikiama vairuojantiems);
- techninių brėžinių skaitymas (privalomas bent daliai kandidatų, jie ilgainiui taptų komandos vadovais).

Įmonė siūlo

-Olandiškas kontraktas ir visos soc.garantijos;
-Ilgalaikis darbas;
- Savaitinė alga;
-Geras būstas

Atlyginimas:
nuo 2000 €/mėn. (Į rankas)

Darbai svetur, UAB

„Darbai svetur“ jau 12 metus specializuojasi Europos sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje, Kipre, Graikijoje, Maltoje, Ispanijoje,Skandinavijos šalyse, Singapūre, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kinijoje, Afrikoje. Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui. Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Norite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą? Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Mūsų tinklalapis: http://darbaisvetur.lt

Visi Darbai svetur, UAB darbo skelbimai

Kiti įmonės skelbimai