Skelbimo galiojimas jau pasibaigęs

Transporto įmonės vadovas

Darbo aprašymas

Mikroautobusų nuoma siūlo darbą.
Vilniuje ir jo apylinkėse keleivių pervežimo mokroautobusais paklausimų priėmimo, skaičiavimo, pasiūlymų pateikimo, sutarčių sudarymo klientams organizavimas. Užsakymų įvedimas į Excel grafiką(perėjimo į programą organizavimas). Optimalaus transporto ir personalo darbo grafiko sudarymo 25 vairuotojams ir 3 vadybininkams organizavimas, reikalui esant - sudarymas. Vykdomų reisų, vairuotojų darbo kontrolės ir koregavimo organizavimas. Sąskaitų išrašymo organizavimas. Darbo patirtis nebūtina, apmokome. Reikalavimai - iniciatyvumas, greita reakciją, greitas spausdinimas klaviatūrą, loginis mąstymas ir mokėjimas Excel sudaryti sąlygines formules. Geras išmanymas Vilniaus miesto. Personalo atranka irt motyvavimas.Apmokome. Perspektyva augti pareigose iki direktoriaus. Pastovus darbo užmokestis priklauso nuo kompetencijų, darbo tempo ir išdirbtų valandų, nuo 1300 Eur/mėn su perspektyva augti plius priedai nuo pelno. Darbo laikas 8-17 val. su papildomais budėjimais 3 kartus per mėnesį vakarais ir rytais iš namų telefonu, 1 budėjimas savaitgalinis. Siūlome: lankstų darbo grafiką, galimybė dirbti iš namų, visas socialines garantijas, darbą draugiškame kolektyve. Norinčius kandidatuoti savo gyvenimo aprašymą (CV) su nuotrauka siųskite prašom el. paštu info@atng.lt ir skambinkite mob. 861110000 pasiteirauti, ar gavome CV. Atrinktus kandidatus kviesime į pokalbį.

Reikalavimai

Išsilavinimas (ne žemesnis kaip): Vidurinis/pagrindinis
Profesija: Transporto įmonės vadovas. Grupė: Įmonių, įstaigų ir organizacijų vadovai
Darbo patirtis: nebūtina
Sugebėjimai: darbų saugos instrukcijų žinojimas, raštvedybos žinios, darbo kompiuteriu įgūdžiai, turi vairuotojo teises
Kalbos:supratimasrašymaskalbėjimasRusų kalbaPradedantysis vartotojas – A1Pradedantysis vartotojas – A1Pradedantysis vartotojas – A1
Vairuotojo pažymėjimas: B, pageidaujama turėti nuosavą automobilį

Įmonė siūlo

Darbo sutarties rūšis: Neterminuota
Įdarbinama: Pradėti dirbti iš karto
Atrankos tipas: Paprastas
Pamainingumas: Viena pamaina
Darbo grafikas: Pilnas darbo laikas
Pradžia - pabaiga: 8:00 - 17:00 val.
Per savaitę: 60 val.
Komentaras: Papildomai darbas iš namų
nurodyta suma pareiginės algos pastovioji dalis, neatskaičius mokesčių, mokama 2 kartus per mėnesį

Darbo sritis:
Transportas / Logistika
Darbo vieta:
Atlyginimas:
nuo 2300 iki 3000 €/mėn. (Neatskaičius mokesčių)

Užimtumo tarnyba prie SADM

Užimtumo tarnyba įgyvendina užimtumo rėmimo politiką. Mūsų tikslas – darbo ieškantiems žmonėms padėti greičiau įsidarbinti, prireikus įgyti reikiamų gebėjimų ir sėkmingai konkuruoti darbo rinkoje, o darbdaviams – rasti tinkamų darbuotojų.

Mūsų tinklapis: https://uzt.lt/

Visi Užimtumo tarnyba prie SADM darbo skelbimai

Kiti įmonės skelbimai