Skelbimo galiojimas jau pasibaigęs

Vadybininkas - techninis konsultantas

Darbo aprašymas

Jis bus atsakingas už bendravimą su klientais, jų konsultavimą ir aptarnavimą, techninių sprendimų parinkimą, produktų pardavimą, dokumentacijos ruošimą ir kt.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas (privalumas vadybos, inžinerijos srityse) gali būti paskutiniųjų kursų studentas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
Komunikabilumas, iniciatyvumas, atsakingumas, kruopštumas, motyvacija darbui;
Rezultatų ir profesinio tobulėjimo siekimas.

Įmonė siūlo

Konkurencingas darbo sąlygas, šiuolaikišką darbo aplinką lyderiaujančioje kompanijoje, profesinio tobulėjimo galimybes ir mokymus Lietuvoje bei užsienyje, karjeros galimybes.
Priklausomai nuo patirties, kompetencijos ir priedų, darbo užmokestis (atskaičius mokesčius) 1000 - 1200 € plius priedai nuo rezultatų.

Darbo sritis:
Kita
Darbo vieta:
Atlyginimas:
nuo 1000 iki 1200 €/mėn. ("į rankas")

Noriu Darbo, UAB

Noriu personalo sprendimų grupė. Didžiuojamės, kad būdami patikimi Jūsų partneriai žmogiškųjų išteklių valdymo srityje jau daugiau nei 20 metų, sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 3000 personalo paieškos, atrankos projektų ieškant aukščiausio lygio vadovų, rinkos lyderių, viduriniosios grandies personalo bei retų, savo srities specialistų. Mūsų patirtimi, profesionalumu pasitiki bei mūsų paslaugas, orientuotas į geriausią rezultatą, pasirenka ne tik Lietuvos, bet iš užsienio kompanijos, vykdančios savo veiklą pardavimų, rinkodaros, pramonės, gamybos, organizavimo / valdymo, finansų, administravimo ir kt. srityse.

Visi Noriu Darbo, UAB darbo skelbimai

Kiti įmonės skelbimai