Skelbimo galiojimas jau pasibaigęs.

Verslo valdymo sistemos Microsoft Dynamics NAV administratorius (-ė)

Darbo aprašymas

Verslo valdymo sistemos Microsoft Dynamics NAV administravimas, sistemos pakeitimų koordinavimas ir naujų funkcionalumų testavimas;
Duomenų importas, ataskaitų formavimas, problemų šalinimas, techninių užduočių rengimas;
Integracijų su verslo valdymo sistema administravimas;
Darbuotojų konsultavimas ir apmokymai naudotis verslo valdymo sistema.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas (pageidautina IT srityje);
Ne mažesnė kaip 2 metų darbo patirtis administruojant verslo valdymo sistemų programinę įrangą Microsoft Dynamics NAV arba D365 BC;
Geros SQL kalbos žinios;
Loginis, analitinis mąstymas, gebėjimas savarankiškai planuoti laiką bei prioritetus, dirbti komandoje, analizuoti ir tobulinti veiklos procesus.

Įmonė siūlo

Įdomų, atsakingą darbą stabilioje, augančioje įmonėje;
Galimybę dalintis patirtimi, tobulinti savo srities žinias ir įgūdžius.
Nuo patirties ir kompetencijos priklausantį atlyginimą: 2000 – 2500 Eur (neatskaičius mokesčių), priedus, galimybę dalį laiko dirbti nuotoliu, lankstų darbo grafiką.

Darbo sritis:
Kita
Darbo vieta:

Noriu Darbo, UAB

Noriu personalo sprendimų grupė. Didžiuojamės, kad būdami patikimi Jūsų partneriai žmogiškųjų išteklių valdymo srityje jau daugiau nei 20 metų, sėkmingai įgyvendinome daugiau nei 3000 personalo paieškos, atrankos projektų ieškant aukščiausio lygio vadovų, rinkos lyderių, viduriniosios grandies personalo bei retų, savo srities specialistų. Mūsų patirtimi, profesionalumu pasitiki bei mūsų paslaugas, orientuotas į geriausią rezultatą, pasirenka ne tik Lietuvos, bet iš užsienio kompanijos, vykdančios savo veiklą pardavimų, rinkodaros, pramonės, gamybos, organizavimo / valdymo, finansų, administravimo ir kt. srityse.

Mūsų tinklalapis: https://www.personalogrupe.lt/

Visi Noriu Darbo, UAB darbo skelbimai

Kiti įmonės skelbimai