Skelbimo galiojimas jau pasibaigęs

Visuomenės sveikatos stebėsenos specialistas (-ė)

Darbo aprašymas

Darbuotojas organizuoja ir vykdo visuomenės sveikatos stebėseną (monitoringą), renka, tvarko, analizuoja ir interpretuoja duomenis bei rodiklius apie savivaldybės skirtingų grupių gyventojų bendrą sveikatos būklę, rengia ataskaitas, bei kitos funkcijos numatytos pareigybės aprašyme.Privalomi pateikti dokumentai:- Gyvenimo aprašymas (CV);- Išsilavinimą, kvalifikaciją liudijančio dokumento kopija;- Gali būti teikiami papildomi dokumentai (rekomendacijos, išklausytų kursų, seminarų/mokymų pažymėjimų kopijos).

Reikalavimai

Išsilavinimas (ne žemesnis kaip): Aukštasis
Profesija: Visuomenės sveikatos specialistas. Grupė: Kiti sveikatos specialistai
Darbo patirtis: nebūtina
Papildomi sugebėjimai: 1.turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą sveikatos mokslų studijų krypties grupės visuomenės sveikatos studijų krypties išsilavinimą ir diplomą, patvirtinantį suteiktą sveikatos mokslų bakalauro ar aukštesnį kvalifikacinį laipsnį
2.arba Sovietų Sąjungos laikotarpiu universitetų, medicinos institutų ir kitų formalųjį švietimą vykdžiusių mokymo įstaigų išduoti gyd. higienisto epidemiologo, gyd. higienisto, sanitarijos gyd. diplomai asmenims, pradėjusiems studijas šios šalies aukštojoje mokykloje iki 1990-03-11 ir turintiems ne trumpesnę kaip 1 m. darbo patirtį visuomenės sveikatos priežiūros srityje per paskutinius 5 m.
3.arba Sovietų Sąjungos laikotarpiu universitetų, medicinos institutų ir kitų formalųjį švietimą vykdžiusių mokymo įstaigų išduoti gyd. higienisto epidemiologo, gyd. higienisto, sanitarijos gyd. diplomai asmenims, pradėjusiems studijas šios šalies aukštojoje mokykloje iki 1990-03-11, kurie neturi darbo patirties visuomenės sveikatos priežiūros srityje per paskutinius 5 m., papildomai baigė ne trumpesnius kaip 40 val., o nuo 2009-01-01 ne trumpesnius kaip 120 val. trukmės visuomenės sveikatos priežiūros srities profesinio tobulinimo kursus, iš jų 40 val. trukmės visuomenės sveikatos stebėsenos profesinio tobulinimo kursus, kurių programos suderintos su LR sveikatos apsaugos ministerija, ir pateikė tai įrodančius dokumentus
4.arba kitą, nei nurodyta šio aprašymo 7.1 pap., aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą bei ne trumpesnę kaip 1 m. darbo patirtį visuomenės sveikatos priežiūros srityje per paskutinius 5 m. ir papildomai baigę ne trumpesnius kaip 40 val., o nuo 2009-01-01 ne trumpesnius kaip 120 val. trukmės visuomenės sveikatos priežiūros srities profesinio tobulinimo kursus, iš jų 40 val. trukmės visuomenės sveikatos stebėsenos profesinio tobulinimo kursus, kurių programos yra suderintos su LR sveikatos apsaugos ministerija, ir pateikę tai įrodančius dokumentus.

Įmonė siūlo

Darbo sutarties rūšis: Neterminuota
Įdarbinama: nuo 2024-02-13
Atrankos tipas: Paprastas
Pamainingumas: Viena pamaina
Darbo grafikas: Nepilnas darbo laikas
Per savaitę: 34 val.
Komentaras: Nepilnas etatas (0,85 etato)
nurodyta suma mėnesinė alga, neatskaičius mokesčių, mokama 2 kartus per mėnesį

Darbo sritis:
Kita
Darbo vieta:
Atlyginimas:
nuo 1214.07 €/mėn. (Neatskaičius mokesčių)

Užimtumo tarnyba prie SADM

Užimtumo tarnyba įgyvendina užimtumo rėmimo politiką. Mūsų tikslas – darbo ieškantiems žmonėms padėti greičiau įsidarbinti, prireikus įgyti reikiamų gebėjimų ir sėkmingai konkuruoti darbo rinkoje, o darbdaviams – rasti tinkamų darbuotojų.

Mūsų tinklapis: https://uzt.lt/

Visi Užimtumo tarnyba prie SADM darbo skelbimai

Kiti įmonės skelbimai