Darbo pasiūlymas PERSONALO PROJEKTŲ SPECIALISTEI (-UI) 0.5 etatu Kaune arba Vilniuje

Skelbimas galioja iki: 2024-08-03

Darbo aprašymas

Mūsų klientė – inovatyvi ir plataus spektro apsaugos paslaugas teikianti įmonė, į savo komandą kviečia prisijungti PERSONALO PROJEKTŲ SPECIALISTĘ (-Ą) 0.5 etatu.
Darbo pobūdis:
Darbuotojų paieškos ir atrankos procesų organizavimas;
Darbo skelbimų rengimas ir publikavimas, pokalbių vedimas bei kandidatų vertinimas;
Patrauklaus darbdavio įvaizdžio formavimas;
Padalinių Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune vizitavimas;
Įdarbinimo dokumentacijos rengimas ir administravimas;
Rinkos pokyčių analizė bei stebėjimas.
Reikalavimai:
Aukštasis išsilavinimas (žmogiškųjų išteklių valdymo, vadybos, psichologijos srityse – privalumas);
Analogiško darbo patirtis;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
Komunikabilumas, iniciatyvumas, laiko planavimo įgūdžiai;
Kūrybiškumas, proaktyvumas bei gebėjimas užmegzti ryšį su skirtingo charakterio asmenimis.
Konkurencingą darbo užmokestį nuo 700-800 Eur atskaičius mokesčius (konkretus darbo užmokestis aptariamas pokalbio metu, priklausomai nuo turimos patirties ir reikiamų kompetencijų);
Įdomų, dinamišką, darbą, karjeros perspektyvas;
Lanksčiai derinamą darbo modelį.

Reikalavimai

Įmonė siūlo

Darbo sritis:
Kita
Darbo vieta:
Atlyginimas:
nuo 700 iki 800 €/mėn. (Į rankas)
Telefonas pasiteiravimui:

Human capital center, MB

Esame darbuotojų paieškos ir atrankos profesionalai, puikiai išmanantys personalo rinką ir teikiantys aukščiausio lygio paslaugas savo klientams. Puoselėjame ilgalaikius ryšius su klientais ir kandidatais, todėl efektyviai tenkiname individualizuotus kiekvieno kliento poreikius. Mūsų kompanijoje dirba specialistai, turintys ilgametę patirtį darbuotojų paieškoje ir atrankoje, kurie, naudodami pažangiausias darbuotojų atrankos metodologijas, sukauptas žinias bei patirtį, pageidaujamai pozicijai pristato tinkamiausią profesionalų ir motyvuotą kandidatą/-us.

Mūsų tinklalapis: www.humancc.lt

Visi Human capital center, MB darbo skelbimai

Kiti įmonės skelbimai