PRAKTIKA BALTIC TRANSLINE (TALENT ACQUISITION)

Skelbimas galioja iki: 2024-06-30

Darbo aprašymas

Ieškome praktikanto (-ės) į mūsų TA skyriu. Esame trys kolegės, kurios pasidalins naudingais patarimais, susijusiais su atrankomis bet pats (-i) turėsi galimybę prisidėti prie TA darbų, tokių kaip:
Dalyvausi darbo pokalbiuose (tau jų vesti nereikės, pašešeliuosi kaip tai atrodo);
Prižiūrėsi mūsų karjeros puslapį;
Būsi atsakingas (-a) už CVbanko portalą (kelsi skelbimus, atnaujinsi juos);
Ieškosi kandidatų CVbanko duomenų bazėje;
Suvedinėsi komentarus apie kandidatus;
Prižiūrėsi TA pašto dėžutę;
Išmoksi atlikti rinkos analizę.

Reikalavimai

Turi aukštąjį išsilavinimą (gali būti studentu (-e));
Gerai supranti anglų kalbą;
Buvimas tarp žmonių tavęs nevargina, priešingai - pasikrauni nuo to;
Atsakingai žiūri į pavestas užduotis;
Mėgsti brainstorminti, esi iniciatyvus (-i).

Darbo sritis:
Kita

Baltic transline, UAB

UAB „Baltic transline“ - tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, priklausanti „BTL group“ įmonių grupei. Per daugiau nei 19 veiklos metų, įmonė sulaukė pripažinimo ir tapo ne tik viena sėkmingiausiai dirbančių, bet ir sparčiausiai besivystančių bendrovių Lietuvoje. Įmonių grupėje dirba daugiau nei 1400 savo srities specialistų. Siūlome modernias darbo vietas mūsų biuruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei Kėdainiuose

Mūsų tinklalapis: https://www.baltictransline.lt

Visi Baltic transline, UAB darbo skelbimai

Kiti įmonės skelbimai